Beta 1972/12V-10 Ultrakompakt 12V fúró/csavarbehajtó akkumulátor és töltő nélkül
Cikkszám019720113
Ultrakompakt 12V fúró/csavarbehajtó akkumulátor és töltő nélkül!
Kompakt, mindössze 170 mm hosszú, ultrakönnyű:
1,1 kg, akkumulátorral, jól kiegyensúlyozott.
Jellemzők:
Kétsebességes mechanika acél fogaskerekekkel
• 20 nyomatékállítási pozíció
• Legnagyobb nyomaték 30 Nm és 1300 f/p (400 f/p első fokozatban)
   legnagyobb furatkészítés 10 mm acélban és 20 mm fában
• Csúszásmentes ergonomikus markolat
• Elülső LED
• 10 mm önzáró tokmány